Központi szolgáltatások leállása

2013. május 22., 13:30

Az Informatikai Igazgatóság tájékoztatása szerint 2013. május 29-én (szerda) 23:00-tól előreláthatólag május 30-án hajnali 3 óráig az egyetem központi informatikai szolgáltatásai nem lesznek elérhetőek. A leállás a TTK szolgáltatásait nem érinti.

Az érintett főbb szolgáltatások:

• a teljes medikai rendszer (e-MedSolution, Medbakter, GLIMS),
  • a teljes tanulmányi rendszer (ETR, CooSpace, Modulo),
  • egyetemi portál és annak alportáljai,
  • Exchange levelezés,
  • SharePoint portálok,
  • központi File Sharing szolgáltatás,
  • központi autentikációs rendszer.

A karbantartás ideje alatt az internet elérés alapvetően biztosított lesz, azonban az azonosítást végző szerverek leállítása miatt a kollégiumi hálózatok és a központi WiFi rendszer (PTE-PUBLIC, EDUROAM stb.) már csak korlátozott módon lesz elérhető.

A Számítástechnikai Szolgáltató Központ felhívja kedves felhasználói figyelmét, hogy az említett karbantartás a kari szolgáltatásokat (levelezés, webszerver, eLearning stb.) nem érinti!

Bővebb információk »

Rendben